NOVINKA: JARNÍ VARIANTY ČELENEK S NOVÝMI DESIGNY.🌷 🌷NAD 800KČ MÁTE DOPRAVU ZÁSILKOVNY NA VÝDEJNÍ MÍSTA ZDARMA.

Jak vzniklo I AM SPORT

Proč I AM SPORT a ne COLORKY?

 logo iam v jpg_1

Už dlouho jsem přemýšlela nad názvem, COLORKY už pro mě nebyly ,,aktuální" protože už jsem začala dělat i sportovní tílka, nákrčníky a začala jsem se věnovat sportu více do hloubky než před 2 lety, kdy jsem název COLORKY vymyslela a byl vyloženě pro čelenky. Chtěla jsem to všechno co dělám (a nápady, které ještě dělat budu a mám v hlavě) nějak spojit v jedno, ať název vystihuje sport, ženskost, pohyb, moje produkty, ať to jsou čelenky nebo tílka nebo jiné budoucí produkty. Chtěla jsem, ať v názvu jsem já, mé iniciály a tak jsem přišla na I AM SPORT a s tím i nové krásné logo, které vystihuje vše, co jsem si přála. 

 

Samozřejmě COLORKY byly srdcové a byly první, ale I AM SPORT je více o pohybu, protože I AM SPORT - pohyb je život. Eshop již nebude sloužit jen jako prodejní stránka, ale chci zde dávat cvičení, které mě baví, články, kde si můžete počíst.

 

Na e-shopu bude nějaký základ čelenek, který bude k prodeji pořád a v průběhu roku budu dávat kolekce čelenek, které budou pouze v prodeji pár týdnů a už je nikdy prodávat nebudu, ať máte opravdové originály.

 

Doufám a věřím, že mi nadále budete věrní a najdete zde i nějaké informace, které vás buď poučí, pobaví nebo něčím obohatí a třeba si i nakoupíte.

 

Moc vám děkuji, Vaše I AM SPORT Aneta Marenčáková 

Zpět do obchodu