NOVINKA: JARNÍ VARIANTY ČELENEK S NOVÝMI DESIGNY.🌷 🌷NAD 800KČ MÁTE DOPRAVU ZÁSILKOVNY NA VÝDEJNÍ MÍSTA ZDARMA.

Jak vybrat barvu čelenky podle typologie

Jak vybrat barvu čelenky podle vaší barevné typologie?

 

Určitě se vám líbí spoustu čelenek, barev, motivů, ale nevíte, jaká by vám seděla. Slyšeli jste o typologii podle toho, jaký jste typ? jestli jarní, letní, podzimní či zimní? Každá máme jiné vlasy, pleť i oči, proto by barvy měly být voleny, aby lichotily vaši tváři, podle barevné typologie. 

 

  • Jarní typ je světlý, lehce broskvový nádech pleti, blond až světle hnědé vlasy, modré, zelené či oříškové oči, kůži, která se dobře a rychle opaluje do červena a většinou mají pihy. Barvy volte svěží nejlépe pastelové. Vzory mohou být jemné květinové, ale nic extravagantního.
  • Letní typ je spíše porcelánové barvy v obličeji, světlé vlasy s jemným popelavým tónem (někdy i tmavší vlasy), růžové rty a oči tmavě modré nebo do šeda, lépe se opaluje a pleť je po opálení do zlatova či olivova, tento typ je trošku komplikovanější na jeho rozpoznání. Tento typ má rád barvu starorůžovou, růžovou nebo i světle modrou, ale určitě ne černou ani výrazné extravagantní. 
  • Podzimní typ slonovinová či broskvová pleť, rezavé nebo tmavší hnědé vlasy, modré nebo zelené oči, vaše pleť má sklony k tvorbě mateřských znamének. Do podzimního typu spadá nejméně žen z ČR. Zde volte barvy všechny, které patří do podzimu.
  • Zimní typ má světlou pleť, tmavé vlasy a oči v odstínech hnědé, výraznější červené rty a také jako u podzimního typu vám sluníčko moc dobře nedělá (typ něco jako sněhurka). Barvy můžete volit třeba červené, modré, růžové v kombinaci s bílou a černou.

 

typologie 

Zpět do obchodu