NOVINKA: JARNÍ VARIANTY ČELENEK S NOVÝMI DESIGNY.🌷 🌷NAD 800KČ MÁTE DOPRAVU ZÁSILKOVNY NA VÝDEJNÍ MÍSTA ZDARMA.

Naše CROP TOPY

Na trhu najdeš širokou škálu sportovních crop topů, ale většinou jsou nudně jednobarevné. V našich crop topech se při cvičení budeš cítit, jako hvězda. Nabízíme ti originální design, ale hlavně pohodlí, funkčnost a eleganci. Veškeré naše materiály pečlivě vybíráme, crop topy jsou ručně šité v České republice. Samozřejmostí je i původ materiálů z České republiky. Materiál je lehký, funkční, prodyšný a drží barvu i tvar po opakovaném praní. Nevykukuje z něj podprsenka a jeho využití je neomezené – nemusíš ho nosit jen na sport.

 4B87754A-92BE-4800-9E24-DB6FC8257DAD

Důvody ke cvičení máme každá různé. Chceme zhubnout, zpevnit se, být pružnější, zlepšit si kondičku, odreagovat se, chceme se líbit. Chceme zaujmout sympatického trenéra ve fitku nebo dokázat světu, že na to máme. Možná taky chceme ukázat naší sokyni v lásce, že jsme lepší. Anebo si jen chceme vyčistit hlavu od špatných emocí a přijít na jiné myšlenky. Někdy důvod ani mít nemusíme. Prostě nás to baví. 

 

Ať tak či tak, všechny se při cvičení chceme cítit pohodlně, lehce, volně. Nechceme hlídat, zda nám z tílka vylézá podprsenka. Nikoho nebaví neustále srovnávat tílko, protože už zase po legínách klouže a vyhrnuje se. Stejně tak je otrava nosit volné tričko nebo tílko o pár čísel větší jen proto, aby zakrylo břicho. S naším sportovním crop topem nic z toho nehrozí.

 

Také znáš tyhle pocity? Máš podobné zkušenosti? Nebo prostě jen chceš u cvičení dobře vypadat, cítit se hezky, pohodlně a žensky? Tak přesně pro tebe je určen náš crop top.

 

Jeho další výhodou je, že ho nemusíš nosit jen na cvičení. Skvěle se hodí k sukni i džínovým šortkám s vyšším pasem. A nikdo nepozná, že je původně určen na sport. Což se o klasickém sportovním tílku, ze kterého navíc vylézá podprsenka, říct nedá. Při jeho výrobě klademe důraz na ruční práci, pohodlí při nošení a kvalitu i původ materiálu. Crop top drží barvu a tvar i po četném praní. Návod, jak o něj pečovat, nalezneš zde.

 

Zpět do obchodu