NOVINKA: JARNÍ VARIANTY ČELENEK S NOVÝMI DESIGNY.🌷 🌷NAD 800KČ MÁTE DOPRAVU ZÁSILKOVNY NA VÝDEJNÍ MÍSTA ZDARMA.

Můj příběh

Kdo jsem?

Moje jméno je Aneta Marenčáková. Prošla jsem si poruchou příjmu potravy, věčnými dietami, nadměrným sportem, nejezením... Došla jsem až sem, do místa,kdy jsem sama se sebou spokojená, našla jsem balanc mezi sportem, jídlem a odpočinkem, kdy miluji každý den, který můžu žít, kdy chci ať mé produkty nesou poselství pohybu a zdravého vztahu k sobě samému.

Jak to všechno začalo?

V roce 2019-2020 jsem kvůli covid musela zavřít salon a místo stěžování si, že nemám práci, jsem musela najít něco, co by mě bavilo a kde bych mohla samu sebe naplno vyjádřit. Vzhledem k tomu, že miluji sport a jakýkoli pohyb, dělám lektora skupinových lekcí, chodím po horách a neustále na procházky, takže mé oblečení je z větší části sportovní, jsem tedy začala budovat svou značku postavenou na sportu a na tom, co miluji.

Začala jsem hlavně tvorbou čelenek, protože čelenky nosím úplně všude a miluji rozmanitost designů, následně nákrčníky a teď pokračuji i tílky. Tílka z toho důvodu, že jsem nemohla sehnat střih a design, který by mi opravdu vyhovoval, proto jsem začala dělat svá tílka, která by má kritéria splňovala a já mohla nosit tílka, která mi každý pochvaluje a já se cítím opravdu vyjímečně a nosím tak sportovní oblečení neustále. 

Veškerá má cesta byla trnitá, dlouhá, náročná (a ještě stále je). Bylo to spoustu pokusů a omylů, spoustu nervů, slz, naučit se šít a umět si vůbec vyměnit jehlu v šicím stroji, který patřil ještě mé mamince, která mě základy šití učila. Po více jak roce otevřeném eshopu bych neměnila, ikdyž je cesta náročná, tak za každou objednávku a následnou vděčnost a radost v srdci to stojí. Cením si po letech, kdy jsem se nenáviděla a podhodnocovala jsem se, sebe a své práce i svého času. Přeji vám, aby každý tuto cestu v životě našel a nezahodil to po jednom nezdaru. Úspěch je pto každého, ale ne každý se úspěšný stane.

Proč I AM SPORT a ne COLORKY?

Jak člověk zraje, vzdělává se, mí jiné zkušenosti, tak se posouvá dále a to platí i tady. COLORKY byly hlavně čelenky, byly to barevné COLORKY, ale časem jsem zjistila, že chci dělat i jiné sportovní věci a jít po cestě sportovního oblečení.. Chtěla jsem, ať se v názvu prolíná i mé přijímení. Tak jsem nad tím seděla tak dlouho, než vznikl název I AM SPORT, tato značka bude zahrnovat i inspiraci na cvičení, články o jídle, cvičení, sportu, ale hlavně sportovní oblečení od tílek po čelenky, nákrčníky a další věci, které mám v hlavě nachystány. 

 

Proto moc děkuji za objednávky, za vaši důvěru a za vás, protože bez vás bych svůj sen nemohla uskutečňovat.

I AM SPORT jsou produkty, které dostanou do pohybu i tebe!

P4070197

 

 

 

 

 

 

 

Zpět do obchodu