NOVINKA: JARNÍ VARIANTY ČELENEK S NOVÝMI DESIGNY.🌷 🌷NAD 800KČ MÁTE DOPRAVU ZÁSILKOVNY NA VÝDEJNÍ MÍSTA ZDARMA.

Novinky

Listopadový tréninkový plán

Ahoj holky, 

 

mám pro vás na celý měsíc LISTOPADOVÝ TRÉNINKOVÝ PLÁN, o co jde?

 

Lekce s Anet

 

Tak se k nám přidej :) 

 

Dětské čelenky

Chcete dětskou sportovní čelenku?

Konečně sportovní čelenka pro vaši ratolest, která bude na hlavě sedět, nebude klouzat ani padat do očí a nebude ani trčet. Veškeré čelenky, které jsou na e-shopu můžeme upravit podle vašeho přání a rozměru hlavy. Spousta lidí mělo přání, že by chtěly menší čelenky pro své děti, tak jsme vám toto přání splnily, aby i vaše děti měly kvalitní a originální čelenky. 

Všechny dětské čelenky do cca 10let jsou široké 7cm, obvod do 10 let se pak rozlišuje:

  • 1-3 roky 
  • 3-7 let 
  • 7-10let

od 10 let je už čelenka pro dospělé 

 

Jak čelenku změřit?

Obvod hlavy vašeho dítěte měřte přes uši. Měřte odzadu, přes uši až na čelo. 

 Zkontaktujte nás na email marencakovaaneta@gmail.com 

 

POKUD MÁTE ZÁJEM O DĚTSKOU ČELENKU, NAPIŠTE EMAIL NEBO DEJTE DO POZNÁMKU OBVOD HLAVIČKY VAŠÍ RATOLESTI.

Online cvičení
  • Chceš pravidělně cvičit?
  • Nemáš čas jezdit do fitka?
  • Nevíš co a jak cvičit?
  • Nemáš motivaci?
  • Necítíš se ve fitku pohodlně?

Tak se přidej k nám na online cvičení, kde vedu lekce 2x týdně, občas přidám nějaký zdravý recept, motivuji vás. Lekce si můžete pustit zpětně kdykoli chcete. Členství je za 199kč/měsíc a kdykoli jej můžete zrušit. Budu se na vás moc těšit!

 

 

Přidej se k nám makat ! :) 

 

Cvičení

Jak vzniklo I AM SPORT

Proč I AM SPORT a ne COLORKY?

 logo iam v jpg_1

Už dlouho jsem přemýšlela nad názvem, COLORKY už pro mě nebyly ,,aktuální" protože už jsem začala dělat i sportovní tílka, nákrčníky a začala jsem se věnovat sportu více do hloubky než před 2 lety, kdy jsem název COLORKY vymyslela a byl vyloženě pro čelenky. Chtěla jsem to všechno co dělám (a nápady, které ještě dělat budu a mám v hlavě) nějak spojit v jedno, ať název vystihuje sport, ženskost, pohyb, moje produkty, ať to jsou čelenky nebo tílka nebo jiné budoucí produkty. Chtěla jsem, ať v názvu jsem já, mé iniciály a tak jsem přišla na I AM SPORT a s tím i nové krásné logo, které vystihuje vše, co jsem si přála. 

 

Samozřejmě COLORKY byly srdcové a byly první, ale I AM SPORT je více o pohybu, protože I AM SPORT - pohyb je život. Eshop již nebude sloužit jen jako prodejní stránka, ale chci zde dávat cvičení, které mě baví, články, kde si můžete počíst.

 

Na e-shopu bude nějaký základ čelenek, který bude k prodeji pořád a v průběhu roku budu dávat kolekce čelenek, které budou pouze v prodeji pár týdnů a už je nikdy prodávat nebudu, ať máte opravdové originály.

 

Doufám a věřím, že mi nadále budete věrní a najdete zde i nějaké informace, které vás buď poučí, pobaví nebo něčím obohatí a třeba si i nakoupíte.

 

Moc vám děkuji, Vaše I AM SPORT Aneta Marenčáková 

4 položek celkem
Zpět do obchodu