NOVINKA: JARNÍ VARIANTY ČELENEK S NOVÝMI DESIGNY.🌷 🌷NAD 800KČ MÁTE DOPRAVU ZÁSILKOVNY NA VÝDEJNÍ MÍSTA ZDARMA.

Běžím pro Kulíšky 2023

Kulíšky doprovázím druhým rokem, je to letos čtvrtá akce, kde mé čelenky podporují právě předčasně narozené děti. Nenazvala bych to ani spolupráce, ale spíše skoro poslání.. Když jsme se viděly s paní Kamilou Juříčkovou, hned jsme si sedly na první dobrou. Našly jsme společnou notu, okamžitě jsem věděla, že to bude všechno skvělé a nebude to jen o ,,prodeji čelenek” ale i o kolektivu, úžasných lidech, kteří se na akci podílejí nebo nadšenci pro sport či pohyb, kteří si přišli zaběhat pro dobrou věc, o rodinách, maminkách a samotných kulíškách. Sport miluju od dětství a kreativitu taky, celý život něco tvořím, vymýšlím, běhám, cvičím, a tak jsem spojila sport s kreativitou, která ve mně je = sportovní barevné designové čelenky.

 

Jsem nadšená, že i já v životě můžu díky svému talentu aspoň trošku někomu pomoct a je pro mě naplňující pocit, že zrovna MÉ čelenky, má tvorba se líbí. Poznala jsem úžasné ženy, které potkávám na akcích s kulíšky, ale také lidi, rodiny a maminky, kteří se na akcích objevují a pokaždé si přijdou zakoupit čelenku, která jim připomíná krásnou akci věnovanou právě pro ty naše kulíšky, kteří se třeba teď objevili taky na svém životním startu. 

 

Tyto letošní čelenky jsou právě dělané v barvách mintově zelené a magenta, aby ladily k tričkám letošního běhu. Podpořte svou koupí kulíšky, 50% z celkové ceny jde právě na ostravskou neonatologii. A samozřejmě nepodpoříte jen je, ale také mou tvorbu. 

 

DĚKUJI z celého srdce a těším se na další běh! Anet 

 

IMG_5792

Zpět do obchodu