Zaregistrujte se a získejte 100kč na první nákup, navíc při nákupu NAD 1500kč máte dopravu ZÁSILKOVNY zdarma. 

Jak vzniklo I AM SPORT

Proč I AM SPORT a ne COLORKY?

 logo iam v jpg_1

Už dlouho jsem přemýšlela nad názvem, COLORKY už pro mě nebyly ,,aktuální" protože už jsem začala dělat i sportovní tílka, nákrčníky a začala jsem se věnovat sportu více do hloubky než před 2 lety, kdy jsem název COLORKY vymyslela a byl vyloženě pro čelenky. Chtěla jsem to všechno co dělám (a nápady, které ještě dělat budu a mám v hlavě) nějak spojit v jedno, ať název vystihuje sport, ženskost, pohyb, moje produkty, ať to jsou čelenky nebo tílka nebo jiné budoucí produkty. Chtěla jsem, ať v názvu jsem já, mé iniciály a tak jsem přišla na I AM SPORT a s tím i nové krásné logo, které vystihuje vše, co jsem si přála. 

 

Samozřejmě COLORKY byly srdcové a byly první, ale I AM SPORT je více o pohybu, protože I AM SPORT - pohyb je život. Eshop již nebude sloužit jen jako prodejní stránka, ale chci zde dávat cvičení, které mě baví, články, kde si můžete počíst.

 

Na e-shopu bude nějaký základ čelenek, který bude k prodeji pořád a v průběhu roku budu dávat kolekce čelenek, které budou pouze v prodeji pár týdnů a už je nikdy prodávat nebudu, ať máte opravdové originály.

 

Doufám a věřím, že mi nadále budete věrní a najdete zde i nějaké informace, které vás buď poučí, pobaví nebo něčím obohatí a třeba si i nakoupíte.

 

Moc vám děkuji, Vaše I AM SPORT Aneta Marenčáková 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení